בעקבות המצב הבטחוני יתכנו עיכובים בזמני המשלוח. מומלץ לבחור בתקופה הקרובה ״משלוח לנקודת איסוף הקרובה לביתך״ כי זוהי שיטת המשלוח המהירה ביותר.

אודות MilkCare

.

בהשראת כוח הטבע וחכמת האימהות מימי קדם MilkCare נוסדה כדי לעזור לנשים לממש את מטרות ההנקה שלהן.

בפורמולות שלנו מגיעים לידי ביטוי שנים של ניסיון בתחום ההנקה וחלב האם ורצון עז לקדם את ההנקה ולדאוג לכך שכל תינוק יקבל כמה שיותר חלב אם. 

כל הפורמולות שלנו נוצרו בשיתוף עם שרון קוצר מומחה לצמחי מרפא ולרפואת צמחים ומייסד "ברא צמחים".
התוספים מבוססים על תמציות צמחים מרוכזות תוך שימוש בחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר.

התוספים של MilkCare יוצרו במפעל "ברא צמחים" אשר נמצא בפיקוח משרד הבריאות בישראל ועומד בתקנים המחמירים ביותר בתחום. תמציות הצמחים בפורמולות נכללות ברשימת הצמחים המאושרים לשימוש בתוספי תזונה ע"י משרד הבריאות.

חשוב לנו להבהיר:
• מוצרי MilkCare הם תוספי תזונה מתחום הרפואה המשלימה אשר מבוססת, בין היתר, על ידע בגישת הנטורופתיה ורפואות הצמחים המסורתיות ("חכמת האימהות"). המוצרים מיועדים לשימוש כתמיכה באוכלוסייה הבריאה במצבים נפוצים, הם אינם תרופות ולכן הם לא מיועדים לטיפול במחלות. כמו כן, נציין כי הרפואה המשלימה היא גישה טיפולית שאינה מבוסס מדעית בסטנדרטים של 'רפואה מבוססת ראיות'.

• כלל המידע והתוכן באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. כמו כן, נשים בהיריון, מניקות, ילדים ואנשים הנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה.

מיה דובינסקי

.

מיה, מייסדת MilkCare, היא יועצת הנקה מוסמכת ואמא לשלושה בעלת ניסיון עשיר בשימוש בצמחי מרפא להגברת חלב, הקלה על כאבי בטן בתינוקות, עיסוי, שאיבה ושימושים נוספים בתחום הטיפול בתינוק. מיה עבדה ועובדת עם אלפי נשים כדי לשפר את תפוקת החלב שלהם ולסייע להן בשיפור ההנקה ובטיפול בחוסר נוחות אצל תינוקן.