בעקבות המצב הבטחוני יתכנו עיכובים בזמני המשלוח. מומלץ לבחור בתקופה הקרובה ״משלוח לנקודת איסוף הקרובה לביתך״ כי זוהי שיטת המשלוח המהירה ביותר.

צמחים תומכי הנקה

.

במשך מיליוני שנים, נשים אחרי לידה השתמשו בשפע של הטבע סביבן כדי לסייע להן בהנקה וטיפול בתינוק. צמחים שימשו למגוון דברים, החל מהגברת חלב, הקלה על כאבי בטן לתינוקות, תהליכי התאוששות לאחר לידה ובלידה עצמה. 

חכמת האימהות הזו עברה מדור לדור ובכל תרבות ישנם צמחים ותרכובות שמשמשות נשים במעגל הלידה. גם אנחנו היום יכולות ליהנות מהידע הזה ש"ינקנו" מאימותינו. בmilkcare אנו מאמינים בשימוש בידע הנשי הקדום כדי לתמוך באימהות מניקות.

שאטווארי- אספרגוס הודי (Asparagus Racemosus)

צמח שמקורו בהודו, בעיקר בהרי ההימלאיה וכבר אלפי שנים נמצא בשימוש לתמיכה בזרימת חלב תקינה ושימושים בריאותיים נוספים. 

לשאטווארי יש מרכיבים שהם נוגדי חמצון והוא עשיר במינרלים כגון מגנזיום, סלניום, אבץ וכן וויטמינים A ויטמין B וחומצות שומן, כל אלו חיוניים לגופנו. 

ברפואת הצמחים ההודית המסורתית השימוש בשטאווארי מומלץ בעיקר להזנה ולתמיכה בנשים בתקופת ההתאוששות שלאחר הלידה וכן לתמיכה בתהליך הנקה "זורם" בטבעיות.

גדילן Silybum Silymarin (blessed milk thistle)

עם שם כמו blessed milk thistle ברור שלגדילן ואימהות מניקות יש היסטוריה ארוכה. הגדילן ידוע בחכמת האימהות העתיקה וברפואות מסורתיות כבר שנים רבות. הוא משמש לטיפול במגוון מצבים. בין השאר הגדילן משמש לתמיכה בזרימה הטבעית של חלב האם. הוא מכיל גם נוגדי חמצון שחשובים לגוף האדם.

אנג'ליקה סינית Angelica Sinensis

האנג'ליקה הסינית הוא שיח שמקורו מצפון אסיה, סין וקוריאה. באזורים אלו הוא בשימוש נרחב ברפואה המסורתית. השפעתו מתמקדת בחיזוק הנעה והזנה ועל כן הוא בחירה טובה עבור תמיכה בהנקה. ברפואה הסינית צמח זה נמצא משמש להנעה של מחזורים ומקצבים ביולוגיים של הגוף והוא נחשב לצמח נשי מובהק.

שיח אברהם  (Agnus Castus)

שיח אברהם ידוע בכינויו "שיח הנשים", הוא גדל במזרח התיכון ומכאן פירותיו מובלים לכל חלקי תבל לתמיכה בנשים בגיל הפוריות ובגיל המעבר. על-פי גישות הרבליסטיות ונטורופטיות מסורתיות שיח אברהם צריך להיות רכיב בכל תמצית שתפקידה לסייע בתקופת ההנקה.

למה לא חילבה?

ב-MilkCare בחרנו לייצר את כל המוצרים שלנו ללא חילבה. הסיבה לכך היא שנשים שלוקחות חילבה להגברת חלב חשות לעיתים כאבי בטן וסימפטומים אחרים הקשורים למערכת העיכול. חלק מהנשים דיווחו שלדעתן גם לתינוק נגרמו כאבי בטן ושינויים בצואה בעקבות השימוש בחילבה. חברות המייצרות תוספי תזונה להגברת חלב ברחבי העולם ובארצות הברית במיוחד משתמשות פחות ופחות בחילבה בגלל תופעות אלו ואף מסמנות את המוצרים שלהן כ"ללא חילבה". במוצרים שלנו רצינו לתת פתרון שהולך עם התקדמות עולמית זו.

רוצה ליהנות היתרונות של צמחים תומכי הנקה? קני עכשיו את White Gold,
תוסף תזונה* מעולמות הרפואה המשלימה המבוסס על תמציות מרוכזות של צמחים המשמשים מסורתית לתמיכה בהנקה.

אהבתן? שתפו את הפוסט

פוסטים קשורים

.